Dossier updates, Privacybescherming en Robo-advies op programma ledenbijeenkomst

Het bestuur geeft deze ledenbijeenkomst natuurlijk een uitgebreide update van alle lopende dossiers. Zo is gereageerd op consultaties, nam zij deel aan expertsessies, participeerde in klankbordgroep- en paneldiscussies van het Ministerie van Financiën, DNB, AFM en Kifid. Alle kennis en informatie wordt deze middag met u gedeeld.

Het bestuur agendeert ook twee uiterst belangrijkste thema’s, namelijk Robo-advies en de nieuwe privacy wetgeving.  Zij heeft twee experts gevraagd om de ontwikkelingen, die specifiek voor onze vermogensbeheer branche van belang zijn, toe te komen lichten.

Privacybescherming: asset of liability?

  • Welke praktische gevolgen heeft de AVG voor vermogensbeheerders?
  • Welke zaken zijn echt nodig om direct op te pakken?
  • Hoe stel je met de open normen van de privacyregelgeving vast of je voldoende compliant bent?

Door Jean Paul van Schoonhoven
Directeur Legal2Practice

Robo-adviseur: Concurrent of Collega?

  • Componenten van Robo-advies
  • Hybride advies: Mens en machine werken samen
  • Doelgroepen voor Robo-advies: Waar past welke aanbieder?
  • Van vermogensbeheer naar levensloopbegeleiding

Door Benedict Dellaert
Professor of Marketing
Director Department of Business Economics

U kunt zich hier aanmelden voor de ledenbijeenkomst.